Movies
Ratings
58
Yadang: The SnitchRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
UprisingRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0