Series
Ratings
25- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Alternate World PharmacyRated ★ 4.0
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 4.0
Play It Cool, GuysRated ★ 4.0
86Rated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 3.0
School BabysittersRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 4.0