Movies
Ratings
52
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
MethodRated ★ 2.5
Once in a SummerRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
Road to BostonRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0