Titles you rated
- 실버벨이 울리면Rated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 3.5
The Magic School BusRated ★ 3.5
We Got Married Season 4Rated ★ 1.0
We Got Married Season 3Rated ★ 1.5- We Got Married Season 2Rated ★ 4.0
We Got Married Season 1Rated ★ 3.5
K-pop Star Season 1Rated ★ 3.0- 유희왕 2기Rated ★ 4.0
- 유희왕 1기Rated ★ 4.5
The Adventures of Jimmy Neutron: Boy Genius Season 1Rated ★ 4.0- Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch PureRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5
A Little Thing Called First LoveRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 3.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.5
BORDERRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
TamiouRated ★ 3.0