Movies
Ratings
907
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
In the Name of the FatherRated ★ 3.5
In a Better WorldRated ★ 3.5
V.I.P.Rated ★ 3.0
Night in ParadiseRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 3.0
TrumboRated ★ 3.5
FargoRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
Old PartnerRated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5