Movies
Ratings
186
Just FriendsRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.0
Love WreckedRated ★ 3.0
BoltRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0