Titles you rated
The TournamentRated ★ 4.0
Ong Bak 3Rated ★ 4.0
Bodyguards and AssassinsRated ★ 4.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 5.0
DOA: Dead or AliveRated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
GamerRated ★ 3.0
RamboRated ★ 4.0
The Sword with No NameRated ★ 4.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 4.0
Death RaceRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
The ProtectorRated ★ 4.0