Movies
Ratings
417
The First Slam DunkRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 4.5- PilotRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5- This is the presidentRated ★ 5.0
HuntRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
The InternRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
The PostmanRated ★ 5.0
MalenaRated ★ 4.0
Examination Hell of RaichuRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0