Movies
Ratings
57
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 3.0
The Secret of MoonacreRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 5.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0