Titles you rated
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0- Naruto ShippūdenRated ★ 2.0
Innocent DefendantRated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 2.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 1.0
Attack on TitanRated ★ 2.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 2.0
Abnormal SummitRated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 1.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0