Series
Ratings
145
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Agents of MysteryRated ★ 3.0
My Sibling's RomanceRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0