Movies
Ratings
68
The Prince & MeRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Just My LuckRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 1.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
Innocent StepsRated ★ 3.0