Movies
Ratings
72
CoralineRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 5.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 5.0
LeonRated ★ 3.5
RinguRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Midnight SunRated ★ 4.5