Movies
Ratings
145
The MistRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
A MuseRated ★ 0.5
SilencedRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 2.0