Movies
Ratings
33
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
21Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0