Titles you rated
MoneyballRated ★ 5.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 5.0
ArgoRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
Laurence AnywaysRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
P.S. I Love YouRated ★ 4.0