Series
Ratings
32
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0