Series
Ratings
32
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5- Kaguya-sama: Love Is War? OVARated ★ 4.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0