Titles you rated
 Chainsaw ManRated ★ 4.5 Chainsaw ManRated ★ 4.5
 Low LifeRated ★ 3.0 Low LifeRated ★ 3.0
 Hyper KnifeRated ★ 2.5 Hyper KnifeRated ★ 2.5
 Nine PuzzleRated ★ 3.0 Nine PuzzleRated ★ 3.0
 TriggerRated ★ 2.5 TriggerRated ★ 2.5
 Ranma1/2Rated ★ 4.5 Ranma1/2Rated ★ 4.5
 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
 NARUTORated ★ 5.0 NARUTORated ★ 5.0
 Through the DarknessRated ★ 4.5 Through the DarknessRated ★ 4.5
 The Promised NeverlandRated ★ 4.5 The Promised NeverlandRated ★ 4.5
 Jujutsu KaisenRated ★ 5.0 Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
 Demon SlayerRated ★ 4.0 Demon SlayerRated ★ 4.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
 Attack on TitanRated ★ 5.0 Attack on TitanRated ★ 5.0
 Attack on TitanRated ★ 5.0 Attack on TitanRated ★ 5.0
 SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0 SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0
 SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0 SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
- DoubtRated ★ 3.5
 Shop of the LampRated ★ 4.0 Shop of the LampRated ★ 4.0