Series
Ratings
11
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
Record of YouthRated ★ 4.0
The Miracle BrothersRated ★ 4.5
Family by ChoiceRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.5
My DemonRated ★ 3.5
Twinkling WatermelonRated ★ 4.5
My Dearest NemesisRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0