Titles you rated
Princess MononokeRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
FerrariRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5