Titles you rated
Hunter X Hunter OVARated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 3.5
Sgt. FrogRated ★ 5.0- Squid Girl!Rated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 5.0- Yes! PreCure 5Rated ★ 5.0
- Uchi no SanshimaiRated ★ 5.0
- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 3.0
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 3.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0