Movies
Ratings
116
Be With YouRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
A Case of YouRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 3.0
Partly CloudyRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0