Titles you rated
Real SteelRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0