Series
Ratings
20
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5- 신들린 연애Rated ★ 3.5
Produce 101 Season 2Rated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 3.0
Fate: The Winx Saga Season 2Rated ★ 2.5
Fate: The Winx Saga Season 1Rated ★ 2.5
Blue BoxRated ★ 4.5
Fate/ZeroRated ★ 4.5
Fate/ZeroRated ★ 4.5