Movies
Ratings
136
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 2.0
Black WidowRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 1.0
World War ZRated ★ 2.0
A Company ManRated ★ 1.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
JumperRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 1.5
The PrisonRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 1.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 3.0