Titles you rated
The Princess's ManRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The BorgiasRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
Lucky LouieRated ★ 4.0
RomeRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Boardwalk EmpireRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0