Titles you rated
PaprikaRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
HopelessRated ★ 1.5
OldboyRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
MonstrumRated ★ 0.5
Perfect NumberRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
August: Osage CountyRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5