Series
Ratings
13
Heaven's Design TeamRated ★ 5.0
Strangers AgainRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Midnight Horror StoryRated ★ 1.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0