Titles you rated
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 5.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 4.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0