Movies
Ratings
88
About TimeRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
StreetDance 2Rated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Penny PinchersRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0
CountdownRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0