Series
Ratings
16- Ladies of the PalaceRated ★ 1.5
Attic CatRated ★ 2.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0- トップをねらえ2!Rated ★ 3.5
SlayersRated ★ 4.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.5- GunbusterRated ★ 2.0
Kill la KillRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0