Titles you rated
SearchingRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
The SpiesRated ★ 2.5