Titles you rated
IncendiesRated ★ 4.0
Jackass 4.5Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
The GrandmasterRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Project XRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5