Series
Ratings
305- Terms of EndearmentRated ★ 4.0
- Good PartnerRated ★ 3.5
King the LandRated ★ 1.5
The Red Sleeve Talk ShowRated ★ 2.5
ConfessionRated ★ 4.5
Rain or ShineRated ★ 5.0- Full of SunRated ★ 5.0
The AuditorsRated ★ 5.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0- 嵐にしやがれRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 5.0- Miss Night and DayRated ★ 4.5
- The Quiz ShowRated ★ 5.0
- よい子の味方 新米保育士物語Rated ★ 4.5
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 5.0
The Family GameRated ★ 5.0
ONE DAY ~Much Ado About Holy Night~Rated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 5.0