Titles you rated
The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 1.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
When the Stars GossipRated ★ 0.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0