Titles you rated
Despicable MeRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5