Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 2.5
Solitary GourmetRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
- GokusenRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 4.0
Kanojo wa Kirei dattaRated ★ 3.0- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 3.0
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 3.5