Titles you rated
The Plan ManRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.5
Shanghai KnightsRated ★ 2.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Rough PlayRated ★ 3.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
xXxRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
Two GuysRated ★ 3.0