Movies
Ratings
104
Young & BeautifulRated ★ 3.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.0
The Story of LukeRated ★ 3.0
Mr. NobodyRated ★ 3.5
Lady MacbethRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Macadam StoriesRated ★ 3.0
Free WillyRated ★ 5.0
MateRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
My One and OnlyRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
War of the ButtonsRated ★ 5.0