Titles you rated
The Big ShortRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
Talk to HerRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Rent-a-CatRated ★ 2.0
Stranger Than FictionRated ★ 2.0
Free WillyRated ★ 2.5