Titles you rated
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 0.5
BugoniaRated ★ 5.0
PhantomRated ★ 1.0
Mulholland DriveRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
VertigoRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The 39 StepsRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 2.5
The Wedding BanquetRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 3.5