Titles you rated
Legend of Yun XiRated ★ 4.0
Love You Seven TimesRated ★ 3.0
Melody of Golden AgeRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Doctor StrangerRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
Eternal LoveRated ★ 5.0
Ashes of LoveRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5
True BeautyRated ★ 3.0