Series
Ratings
43
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Fabulous BoysRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 3.5