Series
Ratings
417
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
A Shop for KillersRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Blue LockRated ★ 4.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.5
Fruits BasketRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.5
MovingRated ★ 3.5
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 3.5
Castaway DivaRated ★ 4.0