Titles you rated
ChicagoRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The World Is Not EnoughRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 3.0
U.S. MarshalsRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.0
Hello?! OrchestraRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
The FugitiveRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 5.0
The AviatorRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0