Movies
Ratings
141
The AttorneyRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
700 Days of Battle: Us vs. the PoliceRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
Tokyo TowerRated ★ 3.0
Rent-a-CatRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 4.0