Series
Ratings
160
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 2.0
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0- Galaxy Express 999Rated ★ 3.0
- Hey! BumboRated ★ 3.5
- TeletubbiesRated ★ 4.0
- BonobonoRated ★ 3.0
A Dog of FlandersRated ★ 3.0
Mr. BeanRated ★ 3.0
Comedy Big LeagueRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0- 짱구는 못말려 X파일Rated ★ 3.5
Shaun the SheepRated ★ 4.0