Titles you rated
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 3.0
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 4.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
The Art of NegotiationRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 3.5