Movies
Ratings
766
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 1.5
The CreatorRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Night in ParadiseRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 2.0
La lunaRated ★ 5.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 1.0